Wypożyczalnia Samochodów Tarnów
 Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych kontrahentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających klientów. W następstwie tego też przygotowaliśmy obszerną propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na domenie carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym samochodem.

Cena wynajmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne i bardzo dostępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele renomowanych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą i wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy duże doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

Dzięki nam nasi klienci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też otrzymać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą ofertą i skorzystania z usługi wynajmu auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post