Szykujesz sylwetkę na lato? Zobacz, jak!
Posiadanie chudej oraz wysportowanej sylwetki jest celem dla dużej grupy osób, niemniej jednak nie każdemu udaje się zachować stosowny rygor ćwiczebny i dietetyczny. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W stereotypowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże to naturalnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a także daje niezwykle olśniewające rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?
Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, bo żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o wiele prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku schematycznej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a wyniki dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności można zrealizować od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

Jak sprawić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby także dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, żeby wyodrębnić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Proponujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły można odnaleźć na naszej domenie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post