Dom opieki Warszawa Milanówek
Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra wspomoże przejść przez ten trudny etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Przyjazność i empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, ale również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez ekspertów, a kierownik kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i serdeczności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i punktów usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post