Lato się skończyło. Widać to nie tylko za oknem, ale i psy ewidentnie to czują. Wraz z chłodem i Bobo stał się bardziej ospały niż zwykle. Nawet zabawy nie są już tak intensywne, a zwijanie się w kulkę to obecnie znacznie częstszy widok niż zwykle. Aby jednak ten jesienny czas trochę umilić warto zapewnić naszemu pupilowi miejsca do odkrywania czy nowe zabawki. Bobo uwielbia gryźć, przeciągać linę, przynosić rzucane mu zabawki- choć nie zawsze chce je oddać 😉 Pies potrzebuje rozrywki, zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Nowy nabytek, czyli najzwyklejszy bawełniany gryzak to mała rzecz, a cieszy bardzo. Nie dość, że pies może się z nim sam bawić. Można go używać jako zabawkę do rzucania, jak również traktować jako linę do przeciągania.

Spacery są jak najbardziej wskazane. Pogoda sprzyja dłuższym wędrówkom, nasz ostatni spacer po lesie trwał prawie dwie godziny. Odkryliśmy nowe miejsca, które z pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy. Nowe miejsca na letnie kąpiele w rzece czy miejsca do węszenia. Po drodze minęliśmy idealne tereny do aportowania i trenowania skoków.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>