10 VIII 2017

Mystorial na DVD i Blu-Ray od 27. października

 

Mystorial DVD banner

Przygotowania do tej trasy zajęły dwa i pół roku - i było warto! Tłum bawił się za każdym razem, gdy DJ BoBo wraz z trzydziestoma pięcioma tancerzami i artystami pojawiał się na scenie. Hale były rozgrzane do czerwoności a publiczność była nagradzana gigantycznym show. Występy odbywały się na scenie o czternastu metrach wysokości i dwudziestu czterech szerokości, które prawia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmieniała swój wystrój. Sto pięćdziesiąt ton sprzętu zapewniło znakomite wrażenia dźwiękowe i wizualne. Osiemdziesiąt nowatorskich, fantazyjnych kostiumów i niezliczone efekty pirotechniczne nieustannie zaskakiwały widownię. Ponad sto siedemdziesiąt pięć tysięcy widzów przeżyło te emocje na żywo w trakcie dwudziestu trzech koncertów w Niemczech i Szwajcarii.

Prasa również nie kryła entuzjazmu:
"DJ BoBo przedstawia nowy, gigantyczny show. Ponad dwa lata przygotowań znakomitego widowiska, który w wielu momentach przypominał nam musical. Pasja i dbałość o każdy szczegół były widoczne w każdej minucie. (BILD)
"DJ BoBo to fenomen" (Hamburger Abendblatt)
"Szwajcarska gwiazda eurodance zabiera swoją publiczność w podróż w czasie. Show jest niesamowity!" (Stuttgarter Zeitung)
"Ten złożony spektakl przekonuje publiczność" (Neue Zürcher Zeitung)
Z uwagi na olbrzymi sukces jubileuszowej trasy, DJ BoBo ogłosił już terminy kolejnego tournee w 2019 roku!

Mystorial DVD