29 V 2013

Skompletuj album z DJem BoBo | Nowy singiel już w Polsce!

Nowy album o roboczym tytule My Life Is A Circus ukaże się w styczniu 2014 roku. Ty też możesz mieć wpływ na ostateczną listę utworów! Spośród 12 nowych utworów oraz nowych wersji dawnych hitów, DJ BoBo wybierze te, które zyskają pozytywny oddźwięk na jego Oficjalnym Kanale Youtube. W sekcji Multimedia znajdziesz 2 najnowsze remiksy: I Believe 2013 w duecie z Kim Wild oraz Take Control Mike Candys 2013 RMX.

Wersje demo nowych remiksów dostępne w dziale Multimedia

Najnowszy singiel DJa BoBo Somebody Dance With Me - Remady RMX 2013 jest już dostępny na polskich platformach. Singiel w wersji elektronicznej wydany przez Magic Records można nabyć legalnie na stronie Empik.com, Nokia Music oraz w serwisie iTunes.

Nowy singiel DJa BoBo Somebody Dance With Me - Remady RMX ma szansę wejść na listę Hop-Bęc radio RMF Maxxx! To, czy DJ BoBo powróci do polskich rozgłośni zależy również od Ciebie. Głosuj! To zajmie tylko dwie minuty!

Aby oddać głos, kliknij tutaj. Wystarczy nacisnąć przycisk Głosuj, zaznaczyć Hop, wpisać dowolne uzasadnienia (DJ BoBo to król muzyki dance!) i podać swój numer telefonu. DJ BoBo liczy na Twoje wsparcie!