6 IV 2013

DJ BoBo - Feat. Manu-L - Somebody Dance With Me - Remady 2013 Mix cz.I

Niemal dokładnie 20 lat temu, „Somebody Dance With Me" wspiął się na szczyt list przebojów w wielu krajach. Teraz, po raz pierwszy, ten klasyczny przebój zostanie wydany w całkiem odmienionej wersji.

Utalentowane trio (DJ BoBo,Manu-L i DJ Remady) udowaniają w spektakularny sposób, jak wielki potencjał drzemie w Somebody Dance With Me a wynik tej niesamowitej współpracy na pewno wstrząśnie parkietami na całym świecie!
Premiera singla: 19 kwietnia 2013.

Transkrypcja:

Witam wszystkich i zapraszam do obejrzenia relacji z planu zdjęciowego wideoklipu do nowej wersji Somebody Dance With Me zmiksowanej przez: DJa Remady i Manu-La. Miłego oglądania!

Pomysł ponownego nagrania Somebody Dance With Me 20 lat po jego wielkim sukcesie na całym świecie powstał z chęci przeniesienia piosenki do współczesności, z dzisiejszym brzmieniem dzięki producentowi aktualnych brzmień i wokalistą z jego znakomitymi, wspaniałymi, wyśmienitymi, wyjątkowymi, fantastycznymi (M-L: Dobrze, proszę, 50 dolarów :) umiejętnościami. Taki jest zamysł: nadać piosence współczesne brzmienie.

Piosenka Somebody Dance With Me zawsze miała jedno istotne przesłanie: wytańczyć się po uszy, w każdym zakątku świata. Niech sprawia przyjemność, niech się ją dobrze śpiewa. To wszystko. Ni mniej, ni wiej...