United w Poznaniu na KL90

Autor Wiadomość

tomaszow (Gość)

Wtorek, 20 Marzec 2012 12:21:46

United w Poznaniu na KL90

Agencja Muzyczna „BEATMANIA” serdecznie zaprasza na wyjątkową edycję Kochamy lata 90-te.
Już 26 maja 2012r. w poznańskim Klubie FACE zawita artysta polskiej sceny muzycznej, który w latach 90-tych swoimi przebojami podbijał parkiety w całej Polsce. Po raz pierwszy w Poznaniu wystąpi zespół UNITED wraz z liderem Mariuszem Rogowskim.
Jest to zespół, który powstał w pierwszej połowie lat 90-tych i pomysłodawcami byli Mariusz Rogowski i Bartek Piasecki. Zespół ma na swoim koncie cztery albumy, które za każdym razem były odpowiednio uhonorowane. Koncertowali w całej Polsce jak i również za jej granicami. Często występowali z zagranicznymi artystami z lat 90tych takimi jak m.in. Fun Factory, Culture Beat, DJ Bobo. Lider zespołu Mariusz Rogowski między czasie współpracował również z polskimi artystami m.in. KAYAH, NAZAR, PIASEK. Zespół UNITED na swoim koncie mają mnóstwo przebojów, które zapewne usłyszymy podczas majowego koncertu, należą do nich m.in. „Go Baby Go”, „U-XIT-ME”, „Naprawdę nie wiem”, „Jeszcze jedna noc” i wiele więcej.
Poza naszym gościem specjalnym jakim jest zespół UNITED, rozgrzewać Was będą nasi stali bywalcy czyli DJ FĄFER i DJ DENAR osoby które od kilkunastu lat szlifują swoje umiejętności djskie i poszerzają wiedzę na temat muzyki z lat 90-tych.
W tym wypadku nie pozostaje nic innego jak Was zaprosić na tą wyjątkową edycję Kochamy lata 90-te.
Szczegóły podajemy poniżej:
26.05.2012r start godz. 21:00
Miejsce: Klub FACE ul. Chwiałkowskiego 35/37 Poznań (stara JAMA)
Bilety dostępne będą w poszczególnych cenach:
Przedsprzedaż = 25 PLN
26.05.2012r = 30 PLN
Bilety do nabycia:
Biuro AM Beatmania os. Czecha 124 Poznań
Edu arto ul. Bogusza 6a Poznań
To Te_Linie ul. Łużycka 54 Poznań