Dj Bobo & Ich Troje

Autor Wiadomość

Gucio (Gość)

Czwartek, 7 Sierpień 2008 23:44:33

Dj Bobo & Ich Troje

Witam. Muszę przyznać że to co przeczytałem nieco mnie zdziwiło ale wydaje się to być prawdą...

http://muzyka.onet.pl/10172,1796391,newsy.html

Zobacz najnowszy teledysk Ich Troje
W serwisie Muzyka.onet.pl możesz zobaczyć najnowszy teledysk formacji Ich Troje. Piosenkę "We Play In Team" wyprodukował producent DJ Bobo, który pracuje nad solowym albumem Michała.

http://teledyski.onet.pl/10172,3746455,teledyski.html

Niedawno Michał Wiśniewski na swoim blogu wyraził zaskoczenie reakcją, jaką wywołało zgłoszenie przez Ich Troje piosenki "We Play In Team" na Sopot Hit Festiwal. Wokalista podkreślił na swoim blogu, że zgłoszona piosenka jest "kompletnie niereprezentatywna dla całej płyty, ale jest i tym samym rodzynkiem na tej płycie".

"Pojechaliśmy do Łodzi aby nagrać w studiu Jacka wokale. Przyleciał Alex White i czuwał nad tym abyśmy sprawdzili się w nieznanym nam gatunku. Przyznam, że dance to tak specyficzny gatunek, że cała nasz trójka nie potrafiła się odnaleźć" - pisze Wiśniewski, zapowiadając, że powstaną dwa miksy piosenki: club & house.

Nowy album Ich Troje zatytułowany "Ósmy obcy pasażer" ukaże się planowo 8 sierpnia o godzinie 8.08. Na krążku znajdzie się w sumie 18 premierowych kawałków.

Dzieło Ich Troje pojawi się w dwóch wersjach. Pierwsza z nich będzie jednopłytowym wydawnictwem przygotowanym we współpracy z siecią "Ruch", dostępnym w cenie 14,99 PLN. Drugą zespół wyda wspólnie z EMI Music Poland. Będzie to wydawnictwo kolekcjonerskie w cenie 34,99 PLN, które nie będzie dostępne w sieci "Ruch", a jedynie w sklepach muzycznych.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup albumu, będą mieli szansę polecieć razem z zespołem do Egiptu oraz wygrać wiele innych nagród.

Pozdrawiam

Louen (Gość)

Piątek, 8 Sierpień 2008 00:10:07

Re: Dj Bobo & Ich Troje

Kłania się tutaj jakość polszczyzny autora artykułu. DJ BoBo to pseudonim, który należy odmieniać tak jak imiona własne. Autor, że producentem jest "producent DJ BoBo" miał na myśli "producent DJ'a BoBo", czyli najprawdopodobniej Axel Breitung. DJ BoBo nie zajmuje się produkowaniem czyichkolwiek nagrań; jedynym wyjątkiem było Enflame i 2ForGood, ze względu na obecność jego (przyszłej) żony w tych formacjach.

Louen (Gość)

Piątek, 8 Sierpień 2008 00:21:32

Re: Dj Bobo & Ich Troje

P.S. Jednak nie należy pisać późną porą- krytykując polszczyznę autora tamtego artykułu, sam skleciłem kilka cudnej urody zdanie "Autor, że producentem jest ..." big-smile

Lasi (Gość)

Poniedziałek, 25 Sierpień 2008 15:27:02

Re: Dj Bobo & Ich Troje

na www.plejada.pl. michał wisniewski wyraznie mówi ze to Alex był producentem. i w dodatku zachwala alexa breitunga.Moim zdaniem to wlasnie play in team powinien byc hitem Lata 2008 w polsce a nie doda.no coz bylo za malo czasu na promocje.

Lasi (Gość)

Poniedziałek, 25 Sierpień 2008 19:02:17

Re: Dj Bobo & Ich Troje

sorki chodzilo o Alexa White'a.Ale goscia jakos nie kojaze.Axela Breiyunga i Axela trime owszem.