Demo nowych utworów

Autor Wiadomość

Dj Bartii (Gość)

Poniedziałek, 17 Marzec 2008 09:36:51

Demo nowych utworów

Widzę, że co niektórzy jeszcze śpią, a ja już raczę się nowymi kawałkami na

http://www.myspace.com/djbobo2

Trzeba przyznać, że jak na Party album są naprawdę świetnehappy Prócz Ole Ole (nie lubię i nie polubię) reszta całkiem przyjemnie pieści ucho - może nie rozwala parkietu za wyjątkiem Everybody, jednak mnogość padów i delikatność utworów
stwarzają miły dla ucha klimat. Szkoda, że kolejny album dopiero w 2010... Który utwór obstawiacie jako ewentualny singel w 2008 prócz Ole?

jakubcjusz (Gość)

Poniedziałek, 17 Marzec 2008 16:24:22

Re: Demo nowych utworów

Fakt... Lekko przyspaliśmy... happy Ale demka są już w naszym dziale multimedia. Zapraszamy.

Na singiel typuję The Sun Will Shine On You. Ale tylko dlatego, że na demku słychać najwięcej. O Let The Music Take Control trudno cokolwiek powiedzieć - demo urywa się dokładnie w miejscu, gdzie zaczyna się piosenka happy A Last Vampire... Hmmm... Jak dla mnie za mało instrumentów symfonicznych. Świetne intro i zakończenie, ale jak będzie brzmiała cała piosenka trudno teraz powiedzieć (zakładając, że od premiery albumu mogli jeszcze w niej coś poprawiać). Everybody summer mix również dość ciekawe - nastąpiły spore zmiany w stosunku do oryginału. Na plus zdecydowanie zaliczyć można głos Tone'a.

Tak czy siak czekam niecierpliwie na pełne wersje utworów. Myślę, że jako album wakacyjny Ole Ole Party sprawdzi się doskonale... I zgadzam się, że czekanie na kolejny album do 2010 to będzie prawdziwa mordęga blunk Choć może DJ Bobo znów nas zaskoczy... happy

Bartek (Gość)

Wtorek, 18 Marzec 2008 01:48:24

Re: Demo nowych utworów

Właśnie przesłuchałem dema i jestem pozytywnie zaskoczony, choć i tak czekam na "pełny" album, który miał zostać wydany.
The Sun Will Shine On You - rewelacja. Sama elektronikablunk
Nowa wersja Last Vampire całkiem ciekawa, już po pierwszym przesłuchaniu bardzo ucieszył mnie głos Tone'a, który zawsze bardzo dużo daje.
Let The Music Take Control to natomiast bardzo ciekawe połączenie muzyki klubowej (motyw przewodni przypomina mi jakiś znajomy kawałek, którego nazwy teraz nie pamiętam) i brzmienia "żywych" instrumentów jak znana z Pura Pasión kalimba (chyba dobrze to napisałem?).
Kawałki na Euro znam i lubię, ale nie są one jakieś wybitne.
Za Everybody natomiast nigdy nie przepadałemblunk
Czekam natomiast na nową wersję Together.

Louen (Gość)

Wtorek, 18 Marzec 2008 09:53:51

Re: Demo nowych utworów

Nikogo nie zaskoczę pisząc, że wolałbym zdecydowanie album z tego bardziej ambitnego, "radiowego" nurtu, jakim był m.in. Vampires, co bynajmniej nie oznacza, że nowe kompozycje uważam za złe. Plusem albumu będzie chyba spójność: z wyjątkiem The Last Vampire, wszystkie piosenki mają podobny charakter. The Sun Will Shine On You jest niesamowicie "starodawne"...ale raz na jakiś czas...czemu nie? happy Czekam na pełną wersję Let The Music Take Control bo wydaje mi się, że po ustąpieniu tego niemal nagiego beatu (jest polski odpowiednik tego słowa?) dzieją się tam ciekawe rzeczy z trąbkami. [P.S. Znajome brzmienie, o ktorym pisał Bartek pochodzi prawdopodobnie z No More Pain].
Remiks Everybody zapowiada się dobrze...ale, podobnie jak przedmówca, też nigdy nie rozumiałem wielkiej popularności tej piosenki.
The Last Vampire znakomity...oby został dołączony do Vampires Alive.

Louen (Gość)

Wtorek, 18 Marzec 2008 16:00:53

Re: Demo nowych utworów

NIestety wiadomo już, że Together będzie w wersji 2002 czyli ścieżka instrumentalna jak w wersji z ATC z albumu Celebration.

Louen (Gość)

Czwartek, 20 Marzec 2008 10:46:18

Re: Demo nowych utworów

Miłośnicy twardego, elektronicznego DJ'a BoBo będą zachwyceni Vampires Alive (EAPM Remix): z pop-symfonicznego oryginału zostało bardzo niewiele.

Bartek (Gość)

Piątek, 21 Marzec 2008 00:57:37

Re: Demo nowych utworów

No i prawidłowo. Ostatni singiel Because of You też brzmiał tak jak trzeba w wersji Twister Hardblunk